Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Kochani,

udało się remont się zakończył! Wszyscy pracownicy spisali się świetnie i wczoraj zakończyliśmy ostatnie przygotowania na przyjęcie jutro dzieci.

Jutro tj. 2 września 2019 rozpoczynamy pracę o 6:30, prosimy o przyprowadzanie pociech do godz.8:00.

Przypominamy o  butach na zmianę, a także ubranek na tzw. sytuację awaryjną – w podpisanym woreczku.

Zaszufladkowano do kategorii Wszyscy

Uzupełnienie kalendarza majowego

• 22 maja środa Skrzaty na godz. 9:00 – jadą do Białej Fabryki na warsztaty plastyczne;Misie i Biedronki na 11:00 – jadą do Białej Fabryki na warsztaty plastyczne. Wszystkie dzieci na warsztaty pojadą tramwajem. Obiad w tym dniu będzie około 13:00.
  •  Uroczyste zakończenie roku szkolnego planujemy na 18 czerwca (wtorek) godz.13:00 – ogród przedszkolny.

Potwierdzanie woli

W terminie 13 – 17 maja 2019 r. Rodzice, których dzieci zakwalifikowały się w procesie rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 zobowiązani są do potwierdzenia woli. Druk w zakładce “Rekrutacja” bądź dostępny w przedszkolu.

Kalendarz majowy

W maju w naszym przedszkolu m.in:

• 8 maja (środa) godz.9:30 – audycja baletowa „W czarodziejskim ogrodzie”.
  • 9 maja (czwartek) na godz.10:00 – Skrzaty wybiorą się do muzeum Dędka.
  • 10 maja (piątek) godz.11:00 – przedstawienie teatralne pt.:”Piraci i wyspa skarbów”.
  • 13 maja (poniedziałek) około godz.10:00 Skrzaty wybiorą się na spacer do Parku Śledzia – punkt obserwacyjny rzeki Łódki – “Śledź Łódkę” .
  • 14 maja (wtorek) około godz.10:00 Misie wybiorą się na spacer do Parku Śledzia – punkt obserwacyjny rzeki Łódki – “Śledź Łódkę” .
  • 15 maja (środa) około godz.10:00 Biedronki wybiorą się na spacer do Parku Śledzia – punkt obserwacyjny rzeki Łódki – “Śledź Łódkę”.
  • 23 maja (czwartek) od godz.9:30 będą wykonywane zdjęcia legitymacyjne i grupowe wg zapisów
    w kąciku dla Rodziców.
  • 24 maja (piątek) godz.: 12:30 – koncert wiosenny p. Uli Pakuły.
  • 25 maja (sobota) godz. 10:00 – 12:30 – zapraszamy na piknik ekologiczny „EkoRodzinka”.
  • 28 maja (wtorek) o na godz. 10:00 Skrzaty wybiorą się do Parku na Zdrowiu – podsumowanie projektu „Przedszkolak aktywnym mieszkańcem Małej Ojczyzny”.
  • 29 maja (środa) godz.10:00 – 16:00 – zajęcia terenowe – wycieczka do Rogowa dla wszystkich grup. Szczegóły w odrębnym ogłoszeniu.

Uwaga konkurs!!!!

UWAGA  KONKURS  !!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie plastyczno konstruktorskim pt:” Wodne wariacje”

Konkurs polega na tym aby  w domu, z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa wykonać pojazd, który mógłby poruszać się w środowisku wodnym. Do wykonania pojazdu należy wykorzystać nieużytki.

Termin składania prac  – do 21 maja 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 maja 2019 r. podczas pikniku

Życzymy miłej zabawy!

1. Wszelkich informacji nt konkursu i jego zasad udzieli p. Ewa Mikołajczyk.

Przewidujemy 10 wyróżnień dla najlepszych autorów prac – nagroda rzeczowa + dyplom: zestaw do babin tona (4 rakiety, lotki, siatka), dla “nie wyróżnionych” uczestników: nagroda książkowa + dyplom