Kalendarz marzec 2015

W marcu w przedszkolu m.in.:

9 marca (poniedziałek) godz.:10 – warsztaty „Odpowiedzialny opiekun zwierząt” – niespodzianka warsztatów pies (zajęcia z cyklu dogoterapii)

13 marca (piątek) godz.: 10:15  –  Skrzaty odwiedzą bibliotekę

17 marca (wtorek) godz.13:00  – koncert Filharmonii „Wiosna tuż tuż…”

20 marzec (piątek)– „Zielono mi – obchody pierwszego dnia wiosny. Tradycyjnie już prosimy w tym dniu ubrać wszystkie dzieci na zielono. Szczegóły atrakcji tego dnia znajdziecie Państwo w późniejszym terminie,  w „Kąciku dla Rodziców“.

31 marca wycieczka autokarowa do Arboretum w Rogowie –  „W poszukiwaniu wiosny“. Będą to warsztaty ekologiczne w ramach realizowanego programu edukacji przyrodniczej „4 pory roku – przyroda w mieście widziana oczami przedszkolaka“.

W marcu planujemy także w ramach realizacji w/w projektu wycieczki dla każdej z grup do lasu łagiewnickiego. Szczegóły wkrótce.

Planujemy także na ten miesiąc wyjście do teatru Arlekin.