Kalendarz kwietniowy

W kwietniu w naszym przedszkolu m.in.::

5 kwietnia (wtorek) godz. 10:00Cyrkowy Świat czarodzieja Donatusa – pokaz iluzjonisty.

12 kwietnia (wtorek)10:30 –    Biedronki w Palmiarni. Nasze Biedronki podejmują wyzwanie podróży do Palmiarni tramwajem.

13 kwietnia (środa) godz.10:00 – Misie odwiedzą Muzeum  Dętka.

18 kwietnia (poniedziałek) godz. 9:30 – program ekologiczny – Dzieciaki kochają zwierzaki –
Życie i zwyczaje owadów (pokaz owadów np. chrząszcz, patyczaki, motyle)

20 kwietnia (środa) godz. .10:00 – Misie odwiedzą Bibliotekę

21 kwietnia (czwartek) godz.11:00 – Skrzaty pojada do szkoły muzycznej na Sosnowej na koncert uczniów.

22 kwietnia(piątek) godz. 10:00 – wszystkie grupy wyruszą na Patrol Ekologiczny na ul. Piotrkowską.
Z okazji obchodów Dnia Ziemi, przechodnie otrzymają Eko Mapy- łódzkie ekoskarby, które wcześniej przygotują poszczególne grupy.

22 (piątek) godz.13:00 – koncert Filharmonii – Wiosna już.

25 kwietnia (poniedziałek) – wycieczka do Spalskiego Parku Krajobrazowego dla Misiów i Skrzatów.

29 kwietnia (piątek) godz.10:00 – Tup- Tupki „Miasto nasze miasto piękne i kolorowe z Tup – tupkami odkryjemy skarby nowe”. Przedstawienie w wykonaniu kadry.