Kalendarz listopadowy

W listopadzie w naszym przedszkolu min.:

• 8 listopada (środa) Skrzaty  w Domu Kultury Ariadna przedstawią program taneczno – muzyczny podczas XX Festiwalu sztuk wszelkich. Dojazd tramwajem. Wyjście o godz. 9:00.Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody.
  • 8 listopada (środa)  godz. 9 :15 warsztaty teatralne dla Biedronek prowadzone przez Fundację Form ART. “W krainie teatru”. Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury.
  • 13 listopada (poniedziałek)godz. 11:00 “Koncert taneczno – psotny” Bergamutka.
  • 14 listopada (wtorek) 9:30 – zdjęcia kalendarze na zapisy wg Państwa zgłoszeń. Lista w kąciku dla rodziców.
  • 15 listopada (środa)  godz. 9:15 warsztaty teatralne dla Misiów“W krainie teatru” – projekt cdn.
  • 17 listopada (piątek)  godz.10:15 Skrzaty wybiorą się do biblioteki.
  • 20 listopada (poniedziałek) Skrzaty wybiorą się do papugarni (Piłsudskiego 152A). Chętni proszeni o kontakt z nauczycielkami grupy. Koszt biletu wstępu 13 zł.
  • 22 listopada (środa) godz.9:30 – audycja baletowa “Tańce z oper”.
  • 23 listopada (czwartek) godz.17:00 – wieczorek poetycki.
  • 27 listopada (poniedziałek) godz.9:30 – przedstawienie magiczno – cyrkowe.