Podziękowania

Podziękowania:

  • rodzicom Huberta z grupy Misiów – za przyniesienie produktów spożywczych na zajęcia kulinarne podczas których dzieci przygotowywały „koreczki”;
  • wszystkim rodzicom dzieci z grupy Misiów biorącym udział w zajęciach otwartych,  za wspaniałą zabawę , pogodny nastrój i serdeczną atmosferę;
  • mamie Julki Cz. z grupy Misiów – za umówienie nas na warsztaty techniczne do Castoramy.

Zajęcia w markecie okazały się super zabawą, podczas nich dzieci samodzielnie posługiwały się młotkiem i gwoździami (to dopiero było widowisko dla wszystkich pracowników i klientów tego sklepu). Powrót do przedszkola tramwajem, z tymi skrzyneczkami, to też było niecodzienne wydarzenie, które z ogromną sympatią wspominamy.

  • mamie Michasi z grupy Skrzatów za zaproszenie nas do wzięcia udziału w XX Festiwal Sztuk Wszelkich Osób Niepełnosprawnych. Występ dzieci i integracja z osobami niepełnosprawnymi okazały się dla naszych Skrzatów bardzo cennym doświadczeniem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.