Kalendarz kwietniowy

W kwietniu w naszym przedszkolu m.in:

• 6 kwietnia (piątek) na godz. 9:30 zdjęcia na zapisy – lista w kąciku dla Rodziców
  • 10 kwietnia (wtorek) godz. 9:30 – Mój przyjaciel pies – wizyta pracowników Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – podsumowanie akcji zbiórki karmy dla psiaków.
  • 11 kwietnia (środa) godz.9:45 – Skrzaty wybiorą się do Planetarium EC1.
  • 12 kwietnia (czwartek) godz. 9:30  Misie wybiorą się do Leroy Merlin (w Manufakturze) na zajęcia ogrodnicze pt.: „Sadzeniaki”
  • 13 kwietnia (piątek) godz. 9:30 –  koncert Bergamutki.
  • 17 kwietnia (wtorek) godz. 9:30 – Skrzaty wybiorą się do SP nr 36 na warsztaty – „Zabawy z historią”
  • 19 kwietnia (czwartek) godz.17:00 Skrzaty zapraszają Rodziców na zajęcia otwarte.
  • 20 kwietnia (piątek) na godz. 11:00  Misie pojadą tramwajem na wycieczkę do Radia Łódź.
  • 23 kwietnia (poniedziałek) obchodzić będziemy w przedszkolu Dzień Ziemi
  • 25 kwietnia (środa) – odbędzie  się przesłuchanie konkursowe w Klubie  „KUBUŚ”  (ul. Gorkiego),w którym udział wezmą dzieci z gr. II – Malwinka, Nicola oraz Natalka S. – dziewczynki zaprezentują tam  inscenizację wierszyka „Pierwszy”  J.L. Kerna.
  • 27 kwietnia (piątek):
  •  na godz. 10:00 – Misie idą na warsztaty do CZP nr 1 na Pomorską
  • na godz. 10: 00 Skrzaty idą na warsztaty do SP nr 36
  • o 12:30 dla wszystkich grup – koncert p. Uli Pakuły – “Tolerancja- stop przemocy i agresji”.