Kalendarz wrześniowy

• 18 września (wtorek) Skrzaty jadą tramwajem do Castoramy (na godz.10:00) gdzie wezmą udział  warsztatach z serii “Majstarkowo”.
  • 20 września (czwartek) – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . O godz.10:00 rozpoczną się zabawy, konkursy, animacje dla wszystkich dzieci w ogrodzie przedszkolnym prowadzone przez animatorów Fundacji For ART. Przewidujmy także dla dzieci drobne upominki.
  • 21 września (piątek) Misie i Skrzaty odwiedzą teatr Arlekin gdzie obejrzą nową bajkę pt. “Przygody Misia Rymcimci”. Bajka zaczyna się o 11:00, wyjście 10:30.
  • 27 września (czwartek) o godz.16:30 – zapraszam Radę Rodziców na zebranie organizacyjne – miejsce gabinet dyrektora.
  • 28 września (piątek) – 12:30 koncert muzyczny p. Uli Pakuły pt:“Ważne zasady”.