Kalendarz październikowy

W październiku w naszym przedszkolu m.in:

• 11 października (czwartek)  w godzinach 9:30 – 13:00 odbędą się badania przesiewowe przeprowadzone przez logopedę z PPP nr 5.Badaniem zostaną objęte wszystkie dzieci.
  • 12 października (piątek) godz.10:15 – audycja baletowa „Kulisy baletu”.
  • 15 października (poniedziałek) na godz.13:00 zapraszamy Rodziców Biedronek na uroczystość pn: ”Pasowanie na przedszkolaka”.
  • 19 października (piątek) godz.12:30 – koncert z muzyką na żywo w wykonaniu „Bergamutki”.
  • 23 października (wtorek) godz.10:00 – Bal jesieni. Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci związanych z jesienią.
  • 24 października (środa) w godz. 9:00 – 11:00 w grupie Skrzatów studenci Uniwersytetu Medycznego przeprowadzą pogadankę i zajęcia z zakresu edukacji stomatologicznej, wraz z praktycznymi zajęciami – przegląd jamy ustnej dla chętnych dzieci (pod kierunkiem Opiekuna z ramienia uczelni).