Kalendarz listopadowy

W listopadzie w naszym przedszkolu m.in:

• 9  listopada (piątek)  w godzinach 9:00 – 10:30 odbędą się prelekcja – interaktywna nt.:”Woda wraca” poprowadzona przez pracownika de edukacji GOŚ – u.
  • 9 listopada (piątek) o godz.11:11 – włączamy się do ogólnopolskiego bicia rekordu śpiewania hymnu Polski.
  • 19 listopada (poniedziałek) w godzinach 9:00 – 11:45 we wszystkich grupach wiekowych poprowadzone zostaną warsztaty sensoryczne – warsztaty poprowadzi „Kraina gagatka”.

Prosimy na ten dzień koniecznie przygotować zestaw ubrań na przebranie dla każdego z dzieci (będą eksperymentować z mąką, kaszami, farbami i różnego rodzaju tworzywami). Koszt zajęć 11 zł od dziecka.

• 30 listopada (piątek) godz.10: 00 – 12:00 będzie pełnić w grupie Biedronek pani psycholog – na obserwacji dzieci.
  • W listopadzie planujemy także wyjście do Manufaktury na ściankę wspinaczkową. Terminy będą podane w odrębnym ogłoszeniu.