A tak świętujemy 100 rocznicę odzyskania niepodległości

Z tej okazji zorganizowaliśmy w przedszkolu dwie akcje:

– 100 czekolad dla dzieci z Domu Dziecka oraz

– 100 ciekawych miejsc w Polsce.

HURA !!!! – dzięki Państwa hojności i wrażliwości na potrzeby innych udało się zebrać 100  a nawet więcej czekolad.

Serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że jesteście Państwo z nami w takich sytuacjach, dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się  zrealizować zamierzony cel.

Pod koniec października pojawił się kolejny pomysł na uczczenie Święta Niepodległości, otóż rodzice Eli i Jurka przynieśli do przedszkola 100 cebulek krokusów. Postanowiliśmy zasadzić je na dziedzińcu przedszkola i mamy kolejną akcję 100 krokusów na 100 rocznicę !!!!

Dzięki temu pomysłowi udało się połączyć kilka bardzo ważnych aspektów wychowawczych, otóż nie tylko rozwijamy postawy patriotyczne ale także zainteresowania przyrodnicze, poza tym dbamy o to aby wokół nas było pięknie
i estetycznie. Wiosną gdy  krokusy zakwitną będzie wokół przedszkola kolorowo
co z pewnością  spodoba się wszystkim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.