Magiczny wiatrak – konkurs plastczno – konstruktorski

Zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki oraz ich Rodziców  do udziału w konkursie.

Tym razem zadanie polega na stworzeniu pracy przestrzennej pt:  „Magiczny wiatrak”

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci.

Prace zgłoszone na konkurs powinny być wykonane z materiałów ekologicznych. Technika i format pracy – dowolna. Konkurs rozpoczyna się  28 października,
  a zakończy 22 listopada, czyli trwać będzie 4 tygodnie!!!!

Uwaga!!!

Przekazując prace na konkurs uczestnik zgadza się na umieszczenie zdjęć na stronie internetowej przedszkola.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na podstawie wyników głosowania, głosy oddawać będą rodzice i pracownicy przedszkola na kartach do głosowania w wyznaczonym terminie.

Dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu wręczone zostaną podczas uroczystości ogólnoprzedszkolnej z okazji „Mikołajek” tj.   6 grudnia

Prace konkursowe można odebrać po konkursie.                 Życzymy miłej zabawy !!!!