Kalendarz listopadowy

W listopadzie w naszym przedszkolu m.in:

• 5 listopada (wtorek)  na  godz. 9:00  do grupy Skrzatów przyjadą studenci stomatologii na pogadankę i „przegląd” stomatologiczny – dla 6 – latków, których rodzice wyrazili zgodę na badanie.
  • 6 listopada (środa) w godz.15:00 – 17:00 – konsultacje indywidualne dla Rodziców z psychologiem.
  • 7 listopada (czwartek) na godz.11:00 Misie jadą tramwajem do Teatru Wielkiego na „Operę na poduchach”.
  • 12 listopada (wtorek) na godz. .9:30 Biedronki jadą tramwajem do Białej Fabryki  na warsztaty plastyczne „Co słychać pod wodą?”.
  • 15 listopada (piątek) na godz. 10:00 Misie idą do Manufaktury na ściankę wspinaczkową.
  • 19 listopada (wtorek) na godz.9:00  Skrzaty jadą do sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej na przedstawienie ”Odkrywca” w ramach projektu „W krainie teatru”.
  • 19 listopada (wtorek) w godz. 13:00 – 14:30 – warsztaty teatralne w ramach ogólnopolskiego projektu „W krainie teatru”.
  • 20 listopada (środa) w godz.9:00 – 10:30 – warsztaty teatralne w ramach ogólnopolskiego projektu „W krainie teatru”.
  • 21 listopada (czwartek) o 9:50 – Skrzaty wychodzą do SP nr 36 na warsztaty.
  • 26 listopada (wtorek) w godz. 13:00 – 14:30 – warsztaty teatralne w ramach ogólnopolskiego projektu „W krainie teatru”.
  • 29 listopada (piątek godz.10:00 – wróżby andrzejkowe dla dzieci – spotkanie z wróżką Olą J.
  • 29 listopada (piątek) godz.12:30 – koncert p. Uli Pakuły ”Czy znasz te numery”.

Ze względu na zmienną aurę bardzo proszę o ubranie dzieci stosownie do pogody, a także śledzenie ogłoszeń co do godzin wyjścia na poszczególne wydarzenia konkretnych grup.