Zadanie dla Rodziców :-)

W styczniu – jest zadanie do wykonania !!!!

Otóż w ramach projektu „Poznajemy Łódź” chcemy zorganizować w przedszkolu wystawę pt: „Powrót do przeszłości”.

Chodzi nam o pokazanie dzieciom i nam samym również, jak wyglądało nasze miasto kilkanaście lat temu. Jeżeli macie Państwo lub Wasi znajomi, zdjęcia, widokówki z dawnych lat, to przynieście je do przedszkola, stworzymy dzięki nim super wystawę, coś w stylu „tu było kiedyś pole a teraz jest osiedle…. „

Kolejną propozycją jest zorganizowanie wystawy przedmiotów, których używano dawniej. Mogą to być urządzenia kuchenne (np. młynki do pieprzu), sprzęty do odtwarzania muzyki (walkmany), czy kolekcje zbierane kiedyś przez dzieci  np. opakowania po gumach Donald itp.

Wszystkie przedmioty na wystawę zdjęć czy eksponatów można przekazać nauczycielkom, zostaną one natychmiast zaprezentowane w widocznym miejscu.

Po zakończeniu naszej akcji wszystkie okazy zostaną Państwu zwrócone.

 Dodatkowych informacji nt tej akcji udziela – Pani  Ewa z Biedronek.

 Zapraszamy do zabawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łódź to fajne miasto, ma bardzo ciekawą historię a zmiany jakie w nim zaszły i nadal zachodzą czynią je wyjątkowym i pięknym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.