Kalendarz na luty

W luty w naszym przedszkolu m.in:

• 3 luty (poniedziałek) na godz. 10:00 Skrzaty wybiorą się do biblioteki.
  • 5 luty (środa) na godz. 10:00 Biedronki wybiorą się tramwajem do palmiarni.
  • 10 luty (poniedziałek) o godz.9:30 rozpocznie się bal karnawałowy dla dzieci „Bajkowy Świat”. Prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów bohaterów bajkowych. Podczas balu fotograf (tzw.”na własne ryzyko” będzie wykonywał zdjęcia).
  • 11 luty (wtorek) o godz.10:00 przedstawienie w wykonaniu kadry przedszkola pt.:” Smoki na smogu się znają – ekopojazd odpalają”.
  • 12 luty (środa) od godziny 9:30 –  warsztaty ekologiczne dla wszystkich grup „Drzewa naszym skarbem”.
  • 14 luty (piątek) na godz. 10:00 Misie idą do Muzeum Przyrodniczego w Parku im. Sienkiewicza.
  • 19 luty (środa) na godz. 11:00  – Skrzaty wybiorą się do Teatru Wielkiego na „Operę na poduchach”.
  • 21 luty (piątek) o godz.10:00 przedstawienie w wykonaniu kadry przedszkola pt.:”Smoki na powietrzu się znają, Ład w fabryce przywracają”.
  • 25 luty (wtorek) o godz.15:00 p. Ewa zaprasza rodziców Biedronek na zajęcie otwarte.
  • 26 luty (środa) od godz.9:30 warsztaty ekologiczne dla wszystkich grup pt.: „Naturalne odświeżacze”.