Zamknięcie przedszkola

Szanowni Rodzice

 

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie byli w stanie zapewnić opieki. Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie nie przychodzą do przedszkola.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Jeśli dziecko jest w wieku do 8 lat, przysługuje Rodzicowi zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS;

Należy przekazać osobom, które będą opiekować się Państwa dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny, rygorystycznie przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których się przebywa.

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przekazywane przez dyrektora przedszkola poprzez stronę www.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 54

Małgorzata Bułacińska

Możliwość komentowania jest wyłączona.