Konkurs plastyczno – techniczny “Budynki przyszłości”.

Jak widać budowle na przestrzeni wielu lat były rozbudowywane i zmieniały swoje formy, stąd powstał pomysł na konkurs plastyczno- techniczny pt: „Budynki  przyszłości”.
Stwórzcie budynki, które  Waszym zdaniem wypełnią przestrzenie w naszym mieście. Wśród tych obecnych kamienic, pałaców i willi powstaną zapewne nowe obiekty. Macie pomysł jak mogłyby wyglądać te nowoczesne domy, sklepy, szkoły czy przedszkola? Zróbcie model takiego budynku, a następnie wyślijcie nam  zdjęcie . Gdy przedszkola znów będą normalnie funkcjonować to zorganizujemy fantastyczną wystawę z Waszymi znakomitymi wytworami.

Do tworzenia swoich projektów wykorzystajcie to co macie pod ręką: pudełka, przedmioty codziennego użytku, klocki, co tylko Was zainspiruje. Dajcie ponieść się swojej wyobraźni !!!

Stwórzcie wizję przyszłości !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.