Dla Skrzatów

Drodzy Rodzice,

Grupa Skrzatków w tym roku bierze udział w projekcie “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Jednym z zadań jest aby rodzice przeczytali dzieciom ulubiony wierszyk, opowiadanie, baśń, legendę lub inne słowo pisane, a zadaniem dzieci jest zrobienie obrazka do wysłuchanej treści (pisała już o tym Pani Magdalena) . Dołączamy wszyscy do tej inicjatywy (zachęcam również grono pedagogiczne) i zróbmy nasz album 😊

Powstawiajcie zdjęcia prac dzieci pod tym postem, żebyśmy mogli wszyscy podziwiać
a może i przy tym zgadywać co to za bajka?

Zapraszam do zabawy 😃

Dla tych, którzy lubią słuchać bajeczek w języku angielskim polecam profil Dream Books. Już wczoraj zaprezentowana była pierwsza książeczka, ale nie martwcie się, można do niej wrócić i odtworzyć nagranie dziś. Przedstawiam zapowiedź tego, co jest w planach na najbliższy czas.

Moja maleńka prośba – zróbcie to wspólnie z dzieckiem. Nie zostawiajcie go samego z prowadzącą. Uważam, że niezmiernie ważne jest, aby być w tym czasie z dziećmi. One też niepewne są sytuacji jaka ma miejsce i na pewno boją się bardziej niż my, dorośli. Często nie potrafią opowiedzieć o tym co je trapi. Bądźcie z nimi i przy nich.

Miłego słuchania 😊

Zapraszamy do współpracy
Rada Pedagogiczna PM 54

Możliwość komentowania jest wyłączona.